تبلیغات
دلهای بلورین - رمضان

رمضان

سه شنبه 18 خرداد 1395 09:38 ق.ظ

نویسنده : فاطمه کوثر

Image result for ‫رمضان‬‎

رمضان که می آید، احساس میکنم در فضایی خارج از زمان و مکان وارد شده ام. فرصت مغتنم و موقتی است که میتوانم در آن طعم عشق و رهایی را فارغ از دغدغه های روزمره زندگی، بچشم. انگار رمضان فرصتی است از جنس عوالم بعد از این دنیا.
 هر چه دنبال واژه ها می گردم تا حسم را از این ماه قشنگ، توصیف کنم، نمی توانم. فقط می توانم بگویم خیلی خوشحالم و خیلی خوش حالی دارم! خوش حالی است....
امسال با همه خوش حالی ام، رمضان را با معنی به دیگران تبریک گفتم چون واقعا به نظرم آمدنش شادباش دارد. حس پیک شاد و چالاکی را دارم که در شهر می چرخد و از کویی به کوی دیگر، به همه اهل شهر، مژده آمدن رمضان را می دهد. 
خوش آمدی ای ماه زیبای خدا! خوش آمدی ای زداینده ی غم ها و کاستی ها! خوش آمدی ای بشارت دهنده ی آزادگی ها! وه! که هیچ حسی در این جهان، از حس آزادگی و در بند نبودن خوشایندتر نیست. 

پروردگارا! پدرم سهم فراوانی در تربیت دینی ما دارد. هنوز نوازشهای مصرانه صبحگاهی اش را برای بیدارباش نماز صبح بخاطر دارم. هنوز طعم شیرین جایزه ای که در اولین سال روزه داری ام، هدیه ام کرد در  جانم مانده است. اکنون که فرصت عمل اش تمام شده، او را از بهترین های برزخی بهره مند فرما! 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 18 خرداد 1395 10:06 ق.ظ